Konuşma Kulübü

Konuşma Kulübü
Konuşma Kulübü

 

  İngilizce ile alakalı olarak dilimizde en çok duyduğumuz şey 'anlıyorum ama konuşamıyorum' cümlesidir.Bu durumun birsürü farklı sebepten dolayı kaynaklanıyor ve iş hayattımızı,eğitim hayatımızı,sosyal  ve hatta günlük hayatımızı dahil etkilemektedir. 

 

  Peki yıllarca okullada ingilizce eğitimi almanıza ,özel kurslara gitmenize ve hatta bizzat kitaplar alıp kendi başınıza çalışmanıza rağmen İngilizce konuşmanızın önündeki bu engellin sebebi nedir ? 

 

  Cevap aslında çok basit , Pratik. Her dilde olduğu gibi İngilizceyi de öğrenmenin en iyi yolu sizden konuştuğunuz dilde daha tecrübeli ve akıcı biriyle konuşup pratik yaparak telaffuzunuzu geliştirip diğer kişilerle daha rahat konuşmanızı sağlıyacak tecrübeyi kazanmaktır.

 

  Bilim ve Eğitim Merkezimizde de size bu imkanı rahat ve güvenilir bir sınıf ortamında uzaman arkadaşlarımızın gözetiminde sizinle benzer ingilizce seviyesindeki sınıf arkadaşlarıyla birlikte iş hayatından günlük hayata kadar çeşitli konularda konuşup ,münazara biçiminde tartışmalar yaparak size İngilizce konuşma ve kendinizi ifade etme yeteneğini kazandırmayı amaçlamaktadır.

 

  Peki daha önceden hiçbir İngilizce bilginiz yok ya da daha önceden kursa gittiniz ancak pratiğiniz yok veya sadece telaffuzunuzu geliştrimek için pratik yapabileceğiniz güvenilir bir yer mi istiyorsunuz.Bu durumlarda sizin İngilizce seviyenizi belirledikten sonra sizi uygun kura yerleştirerek seviyenize en yakın grupla birlikte eğitim almanızı sağlıyoruz. 
Konuşma Kulübü Kayıtlarımız Devam Ediyor.
Kuruluşumuz 1992 yılından bu zamana kadar 20 Yıllık tecrübesiyle sizlere hizmet sunmaktan gurur duyar.
Adresimiz Merkez.Halkalı Cad. Yıldız Sok.No: 1 / Sefaköy / İSTANBUL Atatürk Hava Limanı Yanı
Telefon Numarası (0212) 425 41 68
Kurumsal GSM (0505) 579 16 28
E-mail info@meslekkursu.net

Ön Kayıt Formu

Aşağıdaki Konuşma Kulübü ön kayıt formuna bilgilerinizi ve sormak isteğiniz soruyu yazarsanız mesai saatlerimiz içerisinde size geri dönüş yapabiliriz. 7 Gün 24 Saat Bize Sorularınızı Yazabilirsiniz

Kurs Tanımlaması: Konuşma Kulübü Eğitimlerimiz güncel teknikler ve teknolojiler kullanılarak kursiyerlerimize sunulmaktadır. Gereklilik durumunda hızlandırılmış kurs veya yerinde eğitim vermek üzere kurumsal eğitim planlamalarıda yapılmaktadır. Kurs Etiketleri: kurs, kurslar, hobi kurs, özel kurs, hızlandırılmış kurs, kursu, istanbul kurs, istanbul meslek kursları, istanbul meslek kursu, ist meslek kursu, eğitim kursu, dil kursu,